Aktuality

 • 3. 10. 2018

  Michal Pinc - Vyjádření ke lžím na Zastupitelstvu 2.10.2018

  Reakce Michala Pince na lži zmiňované na Zastupitelstvu Prahy 12 2.10.2018

 • 1. 10. 2018

  Proč byste nám měli dát hlas

  V pátek a v sobotu jsou volby, a pokud si stále nejste jisti, jestli nám máte dát hlas, tak zde jsou naše důvody, proč jsme přesvědčeni, že nám hlas dát máte.

 • 20. 9. 2018

  [BLOG] Michal Pinc - Jak Daniela Rázková vydávala knížku

  Příběh knihy o Praze 12 začal v roce 2015, když za námi na radnici přišla tehdy ještě jako starostka Daniela Rázková s tím, že už nechce rozdávat jako prezent knihy o Praze 12 vydané ještě za minulého vedení, ve kterých měli proslov tehdejší starostové Petr Hána a Petr Prchal. Říkala, že to pro ní není důstojné, aby ona jako starostka rozdávala knihy, kde jsou uvedeni jiní starostové a ona tam není. Nutnost vydání nové knihy tedy zdůvodnila hlavně svojí ješitností, ale také tím, že knihy o Praze 12 vydané v minulosti už nejsou aktuální a že bychom tedy mohli vydat novou, aktuální knihu.

 • 20. 9. 2018

  Zásadní videa Michala Pince

  Přátelé, za poslední rok jsem na svém Facebooku a stránkách ANO Praha 12 vytvořil celou řadu příspěvků a videí, a chtěl bych vám zde zobrazit to nejdůležitější.

 • 19. 9. 2018

  Zneužívání symbolů MČ P12

  Na této stránce vám chceme popsat, jak se vyhrotil spor okolo zneužívání symbolů a loga MČ Praha 12 na předvolebních materiálech a jak jsme se my, ANO Praha 12, k tomu postavili a budeme se zájmem sledovat, jak se k celé situaci postaví subjekt paní Rázkové.

 • 25. 8. 2018

  KDE VŠUDE JE UŽ LÍP NA PRAZE 12

  Za uplynulé volební období jsme se podíleli na spravování Prahy 12 společně s našimi koaličními partnery. Vzhledem k tomu, že se nám  podařilo realizovat spousty projektů, chtěli jsme vám je co nejpřehledněji odprezentovat. Díky kreativitě našeho týmu ANO Praha 12 bychom vám tímto chtěli představit naší interaktivní mapu. na které naleznete všechny naše úspěchy za poslední volební období.

 • 8. 2. 2018

  [BLOG] Lenka Vedralová - Jak je to s "Pomocí na dvanáctce"

  V posledních dnech přechází na přetřes naše rozhodnutí na radnici neobnovit provozování portálu „Pomoc na dvanáctce“ (http://p12.helpnet.cz/). Hned po dopravě je mojí hlavní kompetencí sociální oblast. Právě sem spadá i tato problematika, a proto jsem se rozhodla vám přiblížit můj pohled na věc.

 • 5. 2. 2018

  Přilby do vrtulníků, noční vidění. Armáda chystá nákupy za čtvrt miliardy

  Téměř 225 miliónů korun bez DPH hodlá v příštích letech česká armáda vyplatit za nové přístroje pro noční vidění, letecké přilby a systém pro sběr údajů z palubních počítačů. Příslušné smlouvy by měl resort obrany uzavřít už v příštích dvou měsících. Vyplývá to z dokumentů, které vládě předložila ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO) a kterými by se měli ministři zabývat ve středu.

 • 2. 2. 2018

  Akce s ANO - bowlingový turnaj

  16. 1. 2018 se konala velká přátelská akce s hnutím ANO formou tradičního bowlingového turnaje všech pražských i mimopražských organizací

 • 1. 2. 2018

  Novela zákona o zajišťování obrany

  Náš předseda a zároveň poslanec PSP ČR měl svou premiéru u poslaneckého pultu ve sněmovně a zvádl to na výbornou!

 • 1. 2. 2018

  Poslanec Robert Králíček o kyberdatech

  Náš poslanec Robert Králíček na svém Facebookovém profilu okomentoval aktuální článek portálu novinky.cz o kyberdatech

 • 7. 1. 2018

  [BLOG] Michal "Modřaňák" Pinc - Střet zájmů Rázkové

  V tomto mém příspěvku uvedu na pravou míru lži a dezinformace, které bývalá starostka Rázková šíří v různých sociálních sítích ohledně rekonstrukce bývalé školní družiny.

 • 18. 12. 2017

  Studio U STARÝHO MODŘAŇÁKA

  Na této stránce budeme zveřejňovat díly ze studia U STARÉHO MODŘÁŇÁKA, kde náš Michal "Modřaňák" Pinc rozebírá kauzy na Praze 12.

 • 9. 11. 2017

  [BLOG] Michal "Modřaňák" Pinc - Je to jen o dvou otázkách + jedné bonusové

  Rozhodl jsem se napsat jednoduchý blog, který popíše co se přesně děje na Praze 12 a za co bojuji. Spousta lidí se mnou vede debaty, jestli Praha 12 ušetřila hodně nebo málo, když nechala úklid a správu zeleně dělat přes svoje SBO (Správa bytových objektů), ale o to tady jde až na druhém místě.

 • 15. 6. 2017

  Bodovali jsme na celopražském kole Antifetfestu

  Na 10. ročníku filmové soutěže Antifetfest 2017 získala Praha 12 celkem 4 ceny. V kategorii základních škol se na prvním místě umístila skupina AveK ze ZŠ prof. Švejcara za snímek Touha. Žáci našich škol získali také tři zvláštní ceny. Za Film o porotě dostala cenu ZŠ Na Beránku. Cenu za kameru obdržela Huyen Leo ze skupiny AveK (ZŠ prof. Švejcara) a zvláštní cenu radního Magistrátu hl. m. Prahy pro bezpečnost a prevenci kriminality skupina UNICORN ze ZŠ prof. Švejcara za film 7.34.

 • 15. 6. 2017

  Den bezpečné dopravy

  Pod záštitou městské části Praha 12 a radní pro dopravu Lenky Vedralové uspořádal BESIP ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy DOPRAVNÍ DEN.

 • 14. 6. 2017

  Praha 12 a Budapešť 15 zahajují mezinárodní spolupráci

  Představitelé radnice dvanáctky, starosta Milan Maruštík, radní Lenka Vedralová a František Adámek, se sešli 25. května se starostou Budapešti 15 László Hajdu a jeho doprovodem. Bylo to první společné setkání, kde se jednalo o budoucí mezinárodní spolupráci. Bude probíhat formou výměny zkušeností, spoluprací v kultuře, sportu a v dalších oblastech včetně protidrogové politiky či výměnných pobytech pro studenty a seniory.

 • 14. 6. 2017

  Naše mobilní aplikace slaví úspěch

  Mobilní aplikace Prahy 12 má za sebou přes čtyři měsíce úspěšného provozu a můžeme s jistotou říci, že se za tuto dobu velmi osvědčila. Překonala dokonce i očekávání v počtu stažení. Stáhlo si ji již více než 820 uživatelů a nahlásilo přes ni více než 130 podnětů, které naši zaměstnanci dokáží vyřešit nejpozději do 48 hodin.

 • 25. 4. 2017

  Jarní VW sprint ve Freestyle Parku Modřany

  Jarní VW sprint je již 16 let nedílnou součástí života všech fanoušků legendárních vozů Volkswagen. Letošního ročníku tradičního setkání majitelů i fanoušků historických vozů Volkswagen Brouk a Bus, které se konalo 22. dubna 2017 ve Freestyle Parku Modřany se účastnil i náš radní Robert Králíček se svojí mladší dcerou.

 • 24. 3. 2017

  Starosta Maruštík jednal s náměstkyní primátorky Evou Kislingerovou

  Starosta Prahy 12 Milan Maruštík se sešel na pracovní schůzce s náměstkyní primátorky Evou Kislingerovou. Spolu s dalšími členy Rady městské části Praha 12 ji starosta seznámil s připravovanými projekty.