KDE VŠUDE JE UŽ LÍP NA PRAZE 12

Za uplynulé volební období jsme se podíleli na spravování Prahy 12 společně s našimi koaličními partnery. Vzhledem k tomu, že se nám  podařilo realizovat spousty projektů, chtěli jsme vám je co nejpřehledněji odprezentovat. Díky kreativitě našeho týmu ANO Praha 12 bychom vám tímto chtěli představit naší interaktivní mapu. na které naleznete všechny naše úspěchy za poslední volební období.

 

 

 

Za uplynulé volební období jsme se podíleli na spravování Prahy 12 společně s našimi koaličními partnery. Vzhledem k tomu, že se nám  podařilo realizovat spousty projektů, chtěli jsme vám tyto projekty co nejpřehledněji odprezentovat. Díky kreativitě našeho týmu ANO Praha 12 bychom vám tímto chtěli představit naší ANO Praha 12 Mapu.

Znovu opakujeme, jsme si zcela vědomi, že v zastupitelské demokracii, kde hospodaříme s penězi vás daňových poplatníků, kde k vládnutí potřebujete být v koalici, je toto výsledek týmové práce koaličních partnerů bývalých i stávajících, zaměstnanců radnice a hlavně financí vás občanů.

 Prohlédněte si piny ve vaší lokalitě a pevně věříme, že se vám tento nástroj  bude líbit.

 

Připojit k Mapě přes mobil.

 

 

25. 8. 2018