Starosta Maruštík jednal s náměstkyní primátorky Evou Kislingerovou

Starosta Prahy 12 Milan Maruštík se sešel na pracovní schůzce s náměstkyní primátorky Evou Kislingerovou. Spolu s dalšími členy Rady městské části Praha 12 ji starosta seznámil s připravovanými projekty.

„Obyvatelé Prahy 12 vybírali v loňském roce priority, mezi kterými jsou například revitalizace zelených ploch, domov pro seniory či čtyřproudové napojení na okruh, plánovaná varianta 5A,“ uvedl Maruštík.

V Praze 12 náměstkyně Kislingerová navštívila i Viniční domek, který Praha 12 před několika lety úspěšně zrekonstruovala. Představitelé radnice paní náměstkyni Viničním domkem provedli a představili jeho využívání ke společenským a kulturním akcím. Prohlédla si rovněž objekt v Modřanské ulici, kde by mělo vzniknout dvacet dva startovacích bytů. „Jsem moc ráda, že městská část vnímá potřeby mladých rodin či matek samoživitelek, kterým by takovéto bydlení pomohlo řešit jejich složitou situaci. Jako náměstkyně pro finance hlavního města Prahy a zároveň jako členka komise pro fond Rozvoje dostupného bydlení v hlavním městě se budu snažit nalézt možnosti, jak tento projekt podpořit,“ slíbila náměstkyněZávěr návštěvy náměstkyně Kislingerové v Praze 12 patřil lokalitě, kde by měl do roka vzniknout Centrální park Modřany.

24. 3. 2017